West Ham United rozegra dziś kolejny mecz kontrolny, przeciwko Werderowi Brema. Klub podał składy w jakich oba zespoły przystąpią do spotkania oraz przekazał kilka informacji dotyczących kontuzjowanych graczy. 

West Ham United: Adrian, Hart, Anang, Matrevics, Byram, Zabaleta, Cresswell, Masuaku, Collins, Ogbonna, Fonte, Reid, Burke, Rice, Makasi, Snodgrass, Obiang, Noble, Fernandes, Cullen, Holland, Arnautovic, Ayew, Martinez.

Werder Brema: Pavlenka, Zetterer, Drobny, Caldriola, Bauer, Augustinsson, Moisander, Garcia, Gebre Selassie, Sane, Delaney, Kainz, Gondorf, Johansson, Veljkovic, Hajrovic, Junuzovic, Bartels, Petsos, Yatabare, Eggestein, Bargfrede, Johannsson, Kruse, Zhang, Eggestein.

Na boisku z pewnością zabraknie kontuzjowanych Michaila Antonio, Andy’ego Carrolla i Sofiane’a Feghouliego. Cała trójka przebywa obecnie w Londynie. Do gry nie będzie również sprawny Manuel Lanzini, który doznał lekkiego urazu i trenował dziś na siłowni. Do zespołu powinien wrócić w przyszłym tygodniu. Ponadto z urazem boryka się Cheikhou Kouyate. Na boisku nie zobaczymy także Javiera Hernandeza, który nie jest jeszcze w rytmie meczowym.

Przeciwko Werderowi powinno zadebiutować dwóch nowych zawodników Młotów: Joe Hart i Marko Arnautović.