Jak podaje ExWHUEmployee, West Ham kontynuuje prace nad potencjalną umową mającą na celu sprowadzenie Serhou Guirassy’ego do wschodniego Londynu.

Jak ogłaszano od wielu tygodni, międzynarodowy napastnik z Gwinei jest celem dla Młotów, ponieważ klub chce zwiększyć siłę na początku drugiej połowy dotychczas pozytywnego sezonu. West Ham zajmuje obecnie 6. miejsce w Premier League, a jednocześnie jest liderem naszej grupy i awansuje do fazy pucharowej Ligi Europy.

Guirassy, ​​który obecnie gra w niemieckiej Bundeslidze w Stuggarcie, jak dotąd jest w znakomitej formie, mając na swoim koncie 17 goli

Dostarczając aktualnych informacji na temat tego celu, nasz informator stwierdził, że Guirassy nadal jest głównym celem, nawet biorąc pod uwagę, że ma wystąpić w AFCON dla Gwinei.

Jak informowaliśmy od jakiegoś czasu, Serhou Guirassy nadal będzie głównym celem klubu w styczniu – powiedział w podcaście The West Ham Way. Tim Steidten pracował nad tą potencjalną umową, chociaż muszę podkreślić, że jest wielu innych zainteresowanych tym zawodnikiem. Jego występy nie tylko przyciągnęły inne czołowe kluby do zainteresowania, ale fakt, że ma klauzulę odstępnego wynoszącą 15 milionów funtów, sprawia, że ​​rywalizacja o jego podpis jest zacięta.

Kolejną przeszkodą jest to, że zawodnik występuje w drużynie Gwinei na AFCON, chociaż nie oczekuje się, że zajdzie daleko ze względu na trudną grupę, w której się znajduje. – dodał Ex.