Scully piłkarzem miesiąca w Premier League 2!

Anthony Scully został wybrany najlepszym piłkarzem Premier League 2 we wrześniu. Irlandczyk był niezwykle skuteczny w ubiegłym miesiącu i strzelił aż osiem bramek i zaliczył trzy asysty w pięciu występach. 

20-latek przez większość swojej przygody z piłką nożną występował na pozycji skrzydłowego, ale od tego sezonu został przesunięty na „dziewiątkę” gdzie odnajduje się doskonale i jest wiodącą postacią drużyny do lat 23.

– To wspaniałe osiągnięcie. O tą nagrodę rywalizowało wielu dobrych graczy, ale cieszę się, że ja ją wygrałem. Zmieniłem pozycję na boisku i uwielbiam strzelać bramki. To bardzo przyjemne uczucie. To był dobry miesiąc i mam nadzieję, że będę grał równie dobrze w przyszłym miesiącu – powiedział po odebraniu nagrody młody zawodnik Młotów.

– Kiedy dołączasz do takiego klubu jak West Ham to twoim celem jest gra w Premier League. To wspaniałe osiągnięcie, ale muszę ciężko pracować, aby dostać szansę w pierwszym zespole. 

Scully jest pierwszym zawodnikiem Młotów od października 2017, który zgarnia tą statuetkę. Ostatnim zawodnikiem ze wschodniego Londynu z nagrodą piłkarza miesiąca w Premier League 2 był Declan Rice.

West Ham Poland

FREE
VIEW