Dla West Hamu przychodzą lepsze czasy. Kontuzjowani zawodnicy wracają już do gry i praktycznie tylko Diafra Sakho jest niedostępny dla Slavena Bilicia. Chorwat na konferencji prasowej przyznał, że napastnik Młotów wróci na boisko na początku lutego.

W tym sezonie 47-latek ma spore problemy z urazami zawodników ofensywnych. Bowiem kontuzje w tym sezonie leczyli już wszyscy napastnicy z pierwszego zespołu. Swoje dolegliwości wyleczyli już Andy Carroll, Enner Valencia i Nikica Jelavić. Były sternik Besiktasu jednak z niecierpliwością czeka na powrót Senegalczyka.

Oprócz Sakho to praktycznie wszyscy gracze są zdrowi. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to Sakho wróci do gry na początku lutego. Ogólnie nasz skład jest wystarczająco dobry. – powiedział Bilić

Diafra Sakho w czwartek 31 grudnia powrócił do zajęć przy Rush Green pod okiem trenerów fitness. Teraz były gracz FC Metz będzie trenował indywidualne przed powrotem do zespołu. W tej kampanii reprezentant Lwów Terangi rozegrał 14 spotkań, w których zdobył pięć goli.