Napastnik Młotów, Diafra Sakho chce zrobić jak najlepsze wrażenie na nowym menedżerze Slavenie Biliciu oraz ma nadzieję na strzelenie jednej bądź kilku bramek w pierwszych spotkaniach eliminacji Ligi Europy z FC Lusitanos.

Senegalczyk miał bardzo dobry poprzedni sezon, w którym strzelił 12 goli we wszystkich rozgrywkach. Zapewne dorobek Sakho byłby lepszy, gdyby piłkarza omijały kontuzję. 25-latek ciężko by WA” href=”#9770924″> pracuje przez całe lato, by powrócić do pełnej sprawności i ma nadzieję znaleźć się w przyszłym sezonie wśród najlepszych strzelców.

Jestem zdolny do rozpoczęcia sezonu. Dostałem program ćwiczeń w okresie letnim i będę gotowy na pierwszy mecz. Podobał mi się mój pierwszy sezon w Premier League i w następnym chciałbym strzelić 20 goli. Cieszę się z powrotu do treningów. Fajnie jest znowu zobaczyć kolegów z drużyny i nowych graczy. Wiem, że wracamy wcześniej niż normalnie, ale jestem zadowolony, że znowu jesteśmy w akcji. Nie mogę się doczekać gry dla Slavenia Bilicia i chciałbym sporo wnieść do jego zespołu. – powiedział były gracz FC Metz