Sakho chce wrócić do zespołu

Napastnik West Hamu Diafra Sakho trenuje ciężko z trenerami od fitnessu, by jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności. Senegalczyk nie brał udziału w żadnym z przedsezonowych zgrupowań i nie jest jeszcze gotowy do pracy z pierwszym zespołem. 

26-latek był blisko przenosin latem do West Bromwich Albion za 16 milionów funtów, jednak z powodu stanu swojego zdrowia nie przeszedł testów medycznych i został w West Hamie. Nie wykluczone, że zimą włodarze Młotów ponownie będą chcieli sprzedać Sakho.

Zdaniem portalu claretandhugh.info, były piłkarz FC Metz poukładał sobie w głowie wszystkie sprawy życiowe i teraz chce wywrzeć wrażenie na Slavenie Biliciu. Diaf ma nadzieję, że w tym sezonie będzie miał znaczący wpływ na grę w koszulce Młotów, tak jak to było w poprzednich dwóch sezonach.

Nasz napastnik robi postępy na treningach indywidualnych i oczekuje się, że dołączy do pierwszego zespołu West Hamu za trzy tygodnie.

Jak do tej pory Diafra Sakho rozegrał dla West Hamu okrągłe 50 spotkań, w których 19-krotnie trafiał do siatki rywali i trzykrotnie asystował przy golach kolegów.

West Ham Poland

FREE
VIEW