Jak podaję Gianluca Di Marzio, dyrektor sportowy AS Roma, Walter Sabatini przybył do stolicy Anglii, by negocjować warunki transferów dwóch zawodników do West Hamu United. Potencjalnymi nowymi nabytkami Młotów mogą zostać Mattia Destro oraz Iworyjczyk Gervinho. 

Zespół Slavena Bilicia chce jeszcze poważniej wzmocnić się przed startem Premier League. Klub z Upton Park chce mieć bardzo szeroką i wyrównaną kadrę, gdyż w sezonie 2015/16 będzie rywalizował na czterech frontach.

West Ham ma nadzieję, że uda się klubowi pozyskać chociaż jednego z tych zawodników. Chętniej Młoty widziałyby u siebie 28-letniego Gervinho, który mógłby zastąpić Stewarta Downinga. Były piłkarz Arsenalu miałby trafić do Londynu na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu po sezonie za 14 milionów euro.

O zainteresowaniu Młotów, Mattią Destro informowaliśmy już nie raz. Teraz sytuacja się mocno skomplikowała, gdyż West Ham nie jest do końca przekonany o potencjale i umiejętnościach włoskiego napastnika. Według angielskich mediów Bilić wolałby poszukać nowego napastnika gdzie indziej.