Szkoleniowiec Sevilli, Unai Emery w tym tygodniu pojawi się w Londynie, by rozmawiać z właścicielami Młotów o ewentualnej przeprowadzce na Upton Park. West Ham zrobi wszystko by przekonać 43-latka do pracy w klubie ze wschodniego Londynu.

Od kilku dni wiele mówi się również o ofercie dla Emery’ego ze strony włoskiego Napoli. Włodarze Azzurrich spotkali się już z Hiszpanem w Madrycie i przedstawili swoją propozycję. Według Telegrapha, Neapolitańczycy są gotowi zapłacić Emery’emu 2,5 miliona funtów rocznie. Natomiast Młoty są gotowe zaoferować aż cztery miliony.

Unai Emery praktycznie nie mówi o angielsku, ale panowie Gold i Sullivan wierzą, że to nie będzie stanowiło żadnego problemu i Hiszpan nie pójdzie za przykładem Juande Ramosa, którego przygoda z Tottenhamem skończyła się bardzo szybko. Właściciele są przekonani, że były trener Spartaka Moskwa pójdzie w ślady Mauricio Pochettino i szybko nauczy się języka.

Trener Grzegorza Krychowiaka, obiecał Napoli, że podejmie decyzję w ciągu 2-3 dni, kiedy to powróci z Londynu. Angielskie media sugerują, że Emery będzie w Anglii w środę.