Zawodnik akademii – Divin Mubama odrzucił przedłużenie kontraktu z londyńskim klubem. Dziennikarz Athletic na swoim koncie na Twitterze informuje, że trwają rozmowy, aby go przekonać do zmiany zdania.

Uważa się, że latem Mubamą zainteresowało się sześć anonimowych klubów z Championship, ale ponieważ West Ham nie pozyskał napastnika, zdecydowano się zatrzymać go w składzie Moyesa [westhamzone].

Divin Mubama odrzucił przedłużenie kontraktu w West Hamie. Napastnik wkracza w ostatni rok swojej umowy, która nie obejmuje rocznej opcji przedłużenia. Dyskusje wciąż trwają i klub ma nadzieję, że gracz zmieni zdanie – napisał Thomas.

Jeśli Młoty mają nadzieję wpłynąć na zmianę jego decyzji, muszą po prostu dać mu szansę, bo w przeciwnym razie przed nimi perspektywa utraty kolejnego rozwijającego się młodego talentu. Stracili już w tym roku wielu młodych  utalentowanych zawodników, ale utrata Mubamy może wywołać niepokój fanów, ponieważ posiada on niezwykle imponujące cechy boiskowe.

Michail Antonio i Danny Ings walczą obecnie o formę, więc może nadszedł czas, aby Moyes podjął ryzyko wobec młodego napastnika, dając mu cenne szanse?

Aktualizacja ExWHUemployee: 

Możemy potwierdzić, że Divin Mubama odrzucił nowy kontrakt z West Hamem.  Spodziewaliśmy się, że gracze akademii mogą zacząć szukać innych pracodawców, jeśli ich droga do pierwszej drużyny nie będzie jasna. To oczywiście zostało dziś udowodnione, a także potwierdza, że Mubama może wkrótce stać się jednym z tych, którzy będąc wielkim talentem opuszczą West Ham.
Skontaktowaliśmy się z klubem i historia została potwierdzona przez nasze najlepsze źródło, które powiedziało: „Odrzucił wspaniałą ofertę, co jest bardzo smutne. Jednak nadal prowadzimy dyskusje”.