Rice: To był wyjątkowy tydzień

Declan Rice nie krył swojej radości po trzecim wygranym meczu z rzędu. Młody pomocnik ma nadzieję, że Młoty nie zatrzymają się i w kolejnych spotkaniach także zdobędą komplet punktów. 

To była kolejna wyjątkowa wygrana w sobotę i kolejne trzy punkty w tym wspaniałym tygodniu. Patrząc na trzy mecze, które mieliśmy z Newcastle, Cardiff i Crystal Palace wiedzieliśmy, że to będzie trudne zadanie i zdobycie dziewięciu punktów jest wspaniałym osiągnięciem. 

– Po pierwszej połowie meczu z Palace powiedzieliśmy sobie, że nadal jesteśmy w grze i mamy 45 minut, aby odwrócić losy meczu i zrobić to co w meczu z Cardiff. Zdobyliśmy trzy szybkie bramki i myślę, że w drugiej połowie spisaliśmy się bardzo dobrze. Snoddy jest wspaniały w tym sezonie. Odkąd wrócił do zespołu, zapewnia asysty, zapewnia bramki i w sobotę strzelił pięknego gola. – twierdzi 19-latek

 – Czuję się bardzo dobrze z tym, że zaliczyliśmy dziewięć punktów w trzech meczach. Teraz mamy Fulham i czekamy na ten mecz! To szansa na zdobycie kolejnych trzech punktów i to zamierzamy zrobić. 

Urodzony w Londynie pomocnik w tym sezonie zagrał w 16 oficjalnych meczach West Hamu, w których zaliczył jedną asystę. Od piątej serii gier Premier League Rice gra w każdym meczu od pierwszej do ostatniej minuty.