Declan Rice niedawno przebił się do pierwszego zespołu West Hamu, ale chciałbym zakończyć swoją debiutancką kampanię z wygraniem jakiegoś trofeum. 

Przed piłkarzami Młotów spotkanie ćwierćfinałowe Carabao Cup z Arsenalem i młody Irlandczyk uważa, że to idealna okazja, aby powalczyć o wygranie tych rozgrywek.

 – Piłka nożna polega na wygrywaniu. Chcemy wygrywać trofea i jesteśmy o jedno spotkanie od półfinału, więc dlaczego nie? Chcemy spróbować wygrać ten puchar i zyskać większą pewność siebie. Chcemy dać fanom kolejny dzień na Wembley. Ostatnim razem kiedy graliśmy na Wembley to mierzyliśmy się z Tottenhamem i wszyscy długo o tym meczu rozmawiali. Miejmy nadzieję, że uda nam się wygrać z Arsenalem i zbliżyć się do finału. – mówi utalentowany zawodnik The Irons

 – Ostatnio mieliśmy ogromnie ważne zwycięstwo z Chelsea i z dużą pewnością przystąpiliśmy do starcia z Arsenalem. Byliśmy w grze, mieliśmy swoje szanse i Chicharito prawie strzelił bramkę. Ale teraz podchodzimy do tego spotkania z jeszcze większą pewnością siebie. Zagrożonych spadkiem jest sześć lub siedem zespołów, więc wygrana w Stoke i awans na 15 miejsce doda nam także pewności przed dwoma najbliższymi meczami w tym tygodniu. 

 – Trzy czy cztery lata temu nigdy bym nie pomyślał, że będę grał przeciwko takim piłkarzom jak Ozil czy Alexis Sanchez, ale to jest rzeczywistość i nie dbam o to kto jakie nazwisko ma na plecach. Po prostu wyobrażam sobie, że gram z moimi kumplami. Po prostu kontynuuję pracę i gram w swoją grę. – zakończył Irlandczyk