Piłkarze West Hamu wystąpili w szalonym spotkaniu Ligi Narodów. W poniedziałkowy wieczór Anglicy zremisowali na Wembley z Niemcami 3:3, choć do 52 minuty gry był bezbramkowy remis. Pełne 90 minut rozegrali Thilo Kehrer oraz Declan Rice.

Obaj piłkarze The Irons pokazali się z dobrej strony. Rice był czołowym graczem Anglików w drugiej linii i od wielu miesięcy jest jednym z nielicznych graczy reprezentacji Synów Albionu, który nie zawodzi. Z kolei Thilo Kehrer zagrał na prawej stronie defensywy i dał sygnał Davidowi Moyesowi, że może warto skorzystać z Niemca, właśnie na tej pozycji w West Hamie. Po za kadrą meczową znalazł się Jarrod Bowen, który zakończył zgrupowanie bez choćby jednego występu.

W drugim meczu grupy A3, reprezentacja Włoch wygrała w Budapeszcie z Węgrami 2:0. Napastnik Młotów, Gianluca Scamacca pojawił się na placu gry na ostatnich 18 minut. Inny z Młotów, Emerson Palmieri nie znalazł się w kadrze meczowej Italii.

Włosi zajęli pierwsze miejsce w grupie A3 i będą mieli okazję zagrać w turnieju Final Four Ligi Narodów. Drugie miejsce przypadło Węgrom, trzecie Niemcom, a czwarte Anglików, co jest wielkim rozczarowaniem. Synowie Albionu spadli do niższej dywizji.