Remis był najuczciwszym wynikiem – Craig Dawson

Craig Dawson był zachwycony tym, że mógł wejść dziś na boisko. Wspaniale jest wystąpić po raz pierwszy w klubie, więc jestem szczęśliwy z powodu debiutu. Radość jest jeszcze większa, bo utrzymaliśmy czyste konto.

Zawodnik wypożyczony z Watford w październiku stanął na środku obrony obok Angelo Ogbonny. Para z zaangażowaniem pokazała, jak ograniczyć szanse Southampton. Bezbramkowy remis był najuczciwszym wynikiem tej rywalizacji, w której okazje dla obu drużyn były trudne do wypracowania.

Dawson był szczęśliwy, że Hammers zabiorą jeden punkt do domu.

To był ciężki mecz, zwłaszcza z powodu krótkiej przerwy od niedzielnego spotkania. Wszyscy chłopcy włożyli mnóstwo wysiłku.

Mieliśmy szansę [okazja dla Saida Benrahmy] w końcówce spotkania, ale to i tak świetny wynik. Dobry punkt na koniec dnia, ponieważ jest to trudne miejsce.

Debiut

To było długie oczekiwanie na miejsce w składzie, ale oczywiście chłopaki spisali się dobrze przez ten czas. Mam nadzieję, że uda mi się utrzymać swoje miejsce w drużynie i nadal zdobywać punkty.

Teraz musimy się zregenerować i przejdziemy do następnego meczu za trzy dni. Mamy świetny skład, miejmy nadzieję, że będziemy mogli dalej pracować razem i walczyć o jak najlepsze miejsce w tabeli.

West Ham Poland

FREE
VIEW