W ubiegły weekend oczy wszystkich kibiców na świecie były skupione na spotkaniach drużyn narodowych. W tym spotkaniach swoich przedstawicieli miał również West Ham United.

James Collins rozegrał pełne 90 minut w spotkaniu eliminacji do EURO 2016 z Izraelem. Walijczycy pewnie pokonali na wyjeździe Izrael 3:0. Ginge był bardzo bliski strzelenia gola po dośrodkowaniu Garetha Bale’a, ale źle trafił w piłkę.

Cheikhou Kouyate również zagrał całe spotkanie dla swojej reprezentacji z Ghaną. Senegal wygrał ten mecz 2:1, a dwa gole strzelił Moussa Konate, którym poważnie zainteresowani są włodarze Młotów.

Winston Reid z powodu kontuzji nie wystąpił w spotkaniu towarzyskim Nowej Zelandii z Koreą Południową. Gracze z Oceanii przegrali 0:1.

Carl Jenkinson zaliczył dwa występy w towarzyskich meczach reprezentacji Anglii do lat 21. Najpierw Anglicy pokonali Czechów 1:0 i w tym spotkaniu Jenko pojawił się w 62 minucie gry. Dużo lepiej wypożyczony z Arsenalu gracz poradził sobie w wygranym 3:2 meczu z Niemcami, gdzie zaliczył dwie asysty przy golach Lingarda oraz Ward-Prowse’a.

Diego Poyet zadebiutował w drużynie narodowej Urugwaju do lat 20 z Francją (1:1). Pomocnik pojawił się na boisku w drugiej połowie gry.

Sean Maguire również zaliczył swój pierwszy mecz w reprezentacji Irlandii U21 z Andorą (1:0) Przebywający obecnie na wypożyczeniu w Accrington Stanley napastnik pojawił się na boisku w doliczonym czasie gry.

Josh Cullen podczas turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy do lat 19 w Grecji, wystąpił w dwóch z trzech spotkań swojej reprezentacji. Pomocnik zagrał pełne 90 minut z Niemcami (2:3) oraz Słowacją (2:2). W spotkaniu z Czechami (0:1) cały mecz obejrzał z ławki rezerwowych.

Reece Oxford awansował wraz z reprezentacją Anglii do lat 17 do Mistrzostw Europy. Podczas turnieju kwalifikacyjnego kapitan Anglików rozegrał trzy spotkania z Norwegią (3:1), Słowenią (3:1) oraz Rumunią (2:1). W meczu ze Słowenią 16-latek strzelił bardzo ładnego gola głową.

Sam Howes wystąpił w spotkaniu towarzyskim reprezentacji Anglii do lat 18 ze Szwajcarią (4:1). Młody golkiper zaliczył pełne 90 minut. W drugiej potyczce między tymi zespołami (1:0) usiadł na ławce rezerwowych. Ponadto w tych dwóch spotkaniach zagrał Noha Sylvestre, Szwajcar będący zawodnikiem akademii West Hamu.