West Ham United wypożyczył kilku swoich zawodników do innych drużyn. W zeszłym tygodniu tylko dwóch z nich wybiegło na murawę.

Bramkarz Nathan Trott rozegrał pełny mecz w barwach AS Nancy. Niestety zespół z League 2 przegrał 1:4 z Auxerre. Les Chardons w bieżącym sezonie spisują się fatalnie – nie odnieśli bowiem ani jednego zwycięstwa w pierwszych sześciu meczach w tej kampanii.

Nathan Holland zebrał kolejne minuty na wypożyczeniu w Oxford United. Jego zespół pokonał 3:1 Lincoln City. Utalentowany skrzydłowy wszedł na ostatnie sześć minut tego spotkania. Honorową bramkę dla przeciwników zdobył były gracz West Hamu Anthony Scully.

Walczący o powrót do Championship zespół Sunderlandu FC pokonał Wycombe Wanderers 3:1 i umocnił się na pozycji lidera w League One. Wypożyczony do zespołu Czarnych Kotów Fredrick Alves całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych.

Występujący w barwach Stevenage Joseph Anang opuścił swój pierwszy mecz na wypożyczeniu z powodu kontuzji.

Portugalski obrońca Goncalo Cardoso nie załapał się do składu meczowego FC Basel.