Toni Martínez zaliczył pierwszy mecz w barwach Realu Valladolid od pierwszej minuty. Hiszpan jednak nie był w stanie zapobiec porażce swojego zespołu z Cordobą 1:2.

Nasz napastnik grał przez 57 minucie i w pierwszej połowie został ukarany żółtą kartką.

Reece Oxford grał przez pełne 90 minut na prawej obronie w spotkaniu Bundesligi w barwach Borussii M’Gladbach. Jego zespół pokonał Hannover 96 1:0.

Robert Snodgrass strzelił swoją siódmą bramkę i zaliczył ósmą asystę w Championship dla Aston Villi, podczas wygranego 4:2 spotkania z Sheffield Wednesday.

Martin Samuelsen (Burton Albion) grał przez 85 minut w przegranym 1:0 meczu z Milwall, a Reece Burke (Bolton Wanderers) wystąpił przez 81 minut w starciu z Norwich City (0:0)

Moses Makasi przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych Plymouth Argyle z Bradford City (1:0).