Kilku zawodników West Hamu United przebywa na wypożyczeniu w innych klubach. Jak sobie poradzili? Zapraszamy do zapoznania się z kolejnym raportem z wypożyczeń.

Jacob Knightbridge odegrał ważną rolę w barwach Harrow Borough. Jego zespół zremisował 3:3 w thrillerze przeciwko Yale Town. Młodzieżowy reprezentant West Hamu nie miał wiele do powiedzenia przy golach zdobytych przez rywali, jednak jego brawurowe interwencje w końcówce spotkania doprowadziły do podziału punktów. 18-latek dopiero niedawno podpisał swój profesjonalny kontrakt z The Hammers. Obecnie zbiera szlify w dorosłym futbolu grając w Southern League Premier Division South.

Nikola Vlašić rozegrał ponad 60. minut w spotkaniu włoskiej Serie A. Jego Torino przegrało 1:2 w starciu z Bologną. Chorwat w dotychczasowym sezonie czterokrotnie brał udział w zdobyciu gola dla zespołu z Turynu. W barwach ekipy z Bolonii występuje ex-Młot, Marko Arnautović.

Nathan Trott rozegrał pełne 90. minut w spotkaniu Vejle z Hillerød Fodbold. Jego zespół przegrał 2:3, jednak wciąż zajmuje w pierwsze miejsce w duńskiej pierwszej dywizji (drugi szczebel rozgrywek), z czteropunktową przewagą nad rywalami.

Armstrong Okoflex rozegrał pierwsze 45. minut meczu, w którym jego Swansea City podejmowało Wigan Athletic. Oba zespoły podzieliły się punktami, strzelając po dwa gole.

Dan Chesters rozegrał niepełne 60. minut w barwach Colchester United. Jego zespół przegrał 0:2 z Newport County, barw którego broni kolejny wychowanek The Hammers, Thierry Nevers. Młody Anglik cały mecz obejrzał z wysokości ławki rezerwowych.

Mipo Odubeko zagrał 67. minut w meczu Port Vale z Exeter City. Mimo, iż jego zespół przegrał 2:3, to młody adept akademii West Hamu popisał się asystą przy pierwszym golu jego ekipy.