W zeszły weekend tylko trójka naszych graczy będących na wypożyczeniu zdobyła kolejne cenne boiskowe minuty. Zapraszamy do zapoznania się z raportem z wypożyczeń.

Przywdziewający barwy Sunderlandu FC Frederik Alves zagrał 45. minut w meczu FA Cup przeciwko Mansfield Town. Ekipa Czarnych Kotów przegrała to spotkanie 0:1. Był to jego piąty start od pierwszej minuty i w sumie siódmy występ w tym sezonie.

Powrót między słupki Stavenage zaliczył Joseph Anang. Młody golkiper Młotów zaliczył dobre spotkanie i kilkukrotnie popisał się dobrymi interwencjami, jednak w ostatecznym rozrachunku jego zespół podzielił się punktami z MK Dons, remisując 2:2.

Nathan Trott reprezentujący w tym sezonie francuskie Nancy rozegrał całe spotkanie z bijącymi się o awans do elity zawodnikami Niort. Reprezentant Anglii do lat 21. niedawno otrzymał nagrodę najlepszego gracza października w swoim zespole, co wciąż potwierdza swoją dobrą postawą między słupkami. Nancy wygrało 3:1.

Conor Coventry całe spotkanie Peterborough United z londyńskim Fulham obejrzał z ławki rezerowych.