Raport medyczny

Szef sztabu medycznego West Hamu Stijn Vandenbroucke opublikował najnowszy raport o kontuzjach. 

Doneil Henry doznał urazu więzadeł na zgrupowaniu w Karolinie Północnej i nie będzie do dyspozycji menedżera przez 6-8 tygodni.

Andy Carroll trenuje z zespołem, ale nie wystąpił w sparingu ze Slovacko we wtorek wieczorem. Jest to pierwszy okres przygotowawczy naszego napastnika od kilku lat. Lekarze starają się wprowadzić równowagę pomiędzy treningami, a leczeniem. Andy ma indywidualny program i przed sezonem trenuje na 90%. Czasami również ma dzień odpoczynku lub trenuje na siłowni. 27-latek ma zagrać 30 minut w sobotnim sparingu z Karlsruhe i również ma być gotowy na 100% do pierwszego spotkania Młotów w Lidze Europy.

Winston Reid nie trenował we wtorek i nie grał w sparingu ze Czeską drużyną. Nowozelandczyk w poprzednim sezonie miał kilka urazów i teraz ma swój indywidualny cykl treningowy.

Michail Antonio i Josh Cullen nie brali udziału w zgrupowaniu w USA i trenowali z zespołem U21 oraz pod okiem trenera fitness. W sparingu U21 grali przez pół spotkania i teraz są gotowi do normalnego cyklu treningowego.

Cheikhou Kouyate, Gokhan Tore i Enner Valencia wznowili treningi 11 lipca i ciężko pracowali z zespołem U21 oraz trenerem od fitnessu Eamonem Swiftem.

Dimitri Payet, James Collins oraz Angelo Ogbonna dołączą do zespołu w niedalekiej przyszłości.

West Ham Poland

FREE
VIEW