Brytyjskie i francuskie media podają, że Paris Saint Germain jest żywo zainteresowany usługami Domingosa Quiny. West Ham ani myśli sprzedawać piekielnie utalentowanego nastolatka.

Młody Portugalczyk dołączył do zespołu Slavena Bilicia zeszłego lata ze stołecznej Chelsea. Osoby odpowiedzialne za transfery na London Stadium wykonały ogromną pracę, gdyż udało im się sprowadzić czarnoskórego pomocnika pomimo wielkiego zainteresowania Arsenalu i Manchesteru United.

Daily Mail donosi, że PSG chce ściągnąć do stolicy Francji Quinę. Szef działu skautingu wicemistrza Francji Joao Luis Afonso polecił swojemu bratu Nuno, by ten udał się na spotkanie z rodziną 17-latka i porozmawiać o transferze.

Wydaje się jednak, że do przenosin nie dojdzie. Portugalczyk dobrze czuje się w West Hamie, trenuje z pierwszą drużyną i kilkanaście razy zasiadał na ławce rezerwowych w meczach Premier League. Do tego wielkim fanem umiejętności Quiny jest Slaven Bilić. Sam zawodnik przedłużył swój profesjonalny kontrakt z klubem w listopadzie ubiegłego roku, tym samym związał się z klubem do 2019 roku.

Domingos Quina wkrótce dołączy do obozu przygotowawczego i pierwszej drużyny. Obiecujący pomocnik dostał dodatkowe dziesięć dni wolnego, by mógł odpocząć po Mistrzostwach Europy U-19.