Poniższy tekst był oczywiście prima aprilisowym żartem – mamy nadzieję, że Łukasz zostanie w West Hamie jeszcze długie lata i dalej będzie prezentować wysoką formę! 

 

Według najnowszych doniesień reprezentant West Hamu latem ma przenieść się do Liverpoolu. Jurgen Klopp nie jest zadowolony z Adriana, który popełnił masę błędów w meczu z Atletico Madryt, przez co The Reds pożegnali się z Ligą Mistrzów.

W ostatnim czasie informowaliśmy o kilku możliwych ruchach transferowych Młotów. Wśród nich padały nazwiska bramkarzy. Nie był to przypadek, ze Stadionem Olimpijskim pożegnać chce się Łukasz Fabiański. Reprezentant Polski nie jest zadowolony z obecnej formy Młotów i nie zamierza przedłużać kontraktu. Polak wciąż ma ambicje na zdobycie trofeów i nie widzi na to szans w West Hamie.

Liverpool prawdopodobnie zostanie ogłoszony mistrzem Anglii i w przyszłym sezonie będzie bronić tego tytułu. Jurgen Klopp zdaje sobie sprawę, że obrona tytułu mistrzowskiego nie jest prostym zadaniem, dlatego też zamierza sprowadzić jednego z najlepszych bramkarzy w Premier League. Dla Łukasza przejście do The Reds to nie tylko awans sportowy, ale także szansa na grę i zwycięstwo w Lidze Mistrzów.

Zdaniem duńskiego portalu Voetbal24 Młoty mają starać się o zakontraktowanie Lorisa Kariusa. Bramkarz Liverpoolu obecny sezon spędza na wypożyczeniu w Besiktasie, jednak już latem może zmienić klub ma dobre. West Ham ma rywalizować o tego zawodnika ze Sportingiem Lisbona i Anderlechtem. Wiele wskazuje jednak na to, że to Londyńczycy pozyskają niemieckiego bramkarza – chcą oni bowiem w zamian zaoferować kartę Łukasza Fabiańskiego.