Drużyna West Hamu podejmie na London Stadium AFC Bournemouth w ramach drugiej kolejki Premier League. Młoty rozpoczęły sezon ligowy od porażki z Chelsea i w niedzielę będą mieć szansę na pierwsze punkty.

Pierwsze mecze tego sezonu nie zachwyciły – podopieczni Slavena Bilicia są wyraźnie bez formy i nie mają pomysłu na grę. Winę za taki stan rzeczy częściowo można zrzucić na liczne kontuje. Nasz menadżer przed meczem będzie musiał się nieźle nagimnastykować, aby zestawić pierwszą jedenastkę.

Sytuacja kadrowa

Jak wspominałem – lista kontuzjowanych jest długa. Na ten moment znajdują się na niej Andre Ayew, Sofiane Feghouli, Manuel Lanzini, Diafra Sakho i Aaron Cresswell. Niewielki uraz leczył w ostatnim czasie Cheikhou Kouyate. Pomocnik prawdopodobnie w niedzielę będzie jeszcze poza pierwszym składem.

Być może w końcu od pierwszych minut zobaczymy Dimitri’ego Payeta. Francuz przez długi czas dochodził do siebie po Euro 2016.

Niżej przewidywana pierwsza jedenastka na to spotkanie:

bourne_pred

Bilić może oczywiście równie dobrze spróbować opcji z Valencią na skrzydle. Enner jednak w ostatnich meczach prezentuje słabą dyspozycję i wydaje mi się, że nie zobaczymy go w pierwszym składzie.

Początek meczu w niedzielę o 17:00.