Z okazji dziewiątych urodzin przygotowaliśmy nową wersję strony whufc.pl. Serwis został zaprojektowany z myślą o Waszej wygodzie. Postawiliśmy na prostotę, użyteczność i dostępność. Mamy nadzieję, że dzięki nowej formie będziecie zaglądać tu jeszcze częściej. Co konkretnie się zmieniło?

rwd

Od dziś możecie wygodnie przeglądać whufc.pl również na urządzeniach mobilnych. Strona automatycznie dostosuje się do rozdzielczości ekranu Twojego urządzenia – laptopa, smartfona czy tabletu.

social

Od kilku lat staramy się kłaść duży nacisk na media społecznościowe. Strona whufc.pl to nie tylko codzienna dawka newsów ale przede wszystkim platforma do dyskusji i wzajemnego poznawania się. O tym, że na Facebooku działamy prężnie na pewno większość z Was wie. Cały czas rozwijamy nasz profil na Twitterze. Nowością jest także kanał RSS.

Polub nas na Facebooku!

Śledź nas na Twitterze!

comments

Bardzo zależy nam na Waszych opiniach dlatego uprościliśmy sposób dodawania komentarzy. Od dziś każdy artykuł możecie skomentować bez dodatkowej rejestracji dzięki platformie Disqus – za pomocą konta na Facebooku, Twitterze lub Google +. Komentarze zostały również wzbogacone o system ocen i możliwość polecania na portalach społecznościowych. Warto przetestować choćby pod tym wpisem!

official

 

Kilka tygodni temu otrzymaliśmy od West Ham United F.C. status oficjalnego fan clubu. Chcemy, aby w najbliższym czasie nasza współpraca z klubem była jeszcze bliższa. West Ham wspiera zagraniczne fan cluby o czym (mamy nadzieję) niedługo się wszyscy przekonamy.

9lat

Dokładnie 2 kwietnia 2006 roku założyliśmy whufc.pl (wcześniej westhampoland.com). Jak co roku – bardzo Wam dziękujemy, że jesteście z nami tak długo.

ps. Odświeżyliśmy również nasze działy na stronie – zapraszamy do zapoznania się z biografiami wszystkich piłkarzy z pierwszego składu West Hamu. Dodaliśmy zupełnie nowe strony, m.in. Pamiętnik kibica, Gadżety czy Zakupy w sklepie online.

Podoba Ci się nowe whufc.pl? Wyraź swoją opinię w komentarzu!