Szef West Ham United, może tego lata ponownie podpisać kontrakt z jedną ze swoich byłych gwiazd. Według wiarygodnego źródła, Moyes wykazuje zainteresowanie pomocnikiem Interu Mediolan, Joao Mario.

Według ExWHUemployee, agent zawodnika już w kontakcie z West Hamem w sprawie potencjalnego ruchu. Mario chce wrócić na London Stadium tego lata za darmo.

28-latek drugą połowę sezonu 2017/18 spędził na wypożyczeniu w Londynie. Moyes podpisał kontrakt z reprezentantem Portugalii podczas swojego pierwszego sezonu w klubie.

Zrobił wszystko, co w jego mocy, by pomóc West Hamowi, strzelając dwa kluczowe gole i dając dwie asysty w 12 meczach. Mario nie był asem, ale zrobił wystarczająco dużo, aby zasugerować, że będzie użytecznym graczem w drużynie.

Zawodnik jest obecnie wypożyczony z Interu Mediolan do Sportingu Lizbona, jednak latem pozostanie bez kontraktu, co może uczynić go atrakcyjną opcją dla Moyesa.

Czy Mario naprawdę pasuje do planu rekrutacyjnego Moyesa?

Szkot bardzo jasno dał do zrozumienia, że ​​chce zbudować drużynę West Hamu wokół młodych, wysportowanych, utalentowanych graczy, którzy chcą sprawdzić się na najwyższym poziomie… Czy sprowadzenie Joao Mario będzie więc dobrym ruchem? A może to kolejna transferowa plotka mająca na celu odwrócenie uwagi od potencjalnych celów Davida Moyesa?