Niedawno informowaliśmy na łamach whufc.pl o powołaniach do reprezentacji Dimitri’ego Payeta oraz trzech młodych Anglików: Reece’a Burke’a, Reece’a Oxforda oraz Sama Howesa. W ostatnich dniach jeszcze kilku innych graczy West Hamu zostało powołanych na zgrupowania kadr narodowych.

Darren Randolph (Irlandia) został powołany na spotkania towarzyskie ze Szwajcarią (25 marca) oraz Słowacją (Słowacją 29 marca). Oba mecze zostaną rozegrane w Dublinie.

Cheikhou Kouyate (Senegal) otrzymał powołanie na najbliższe dwa spotkania w ramach eliminacji do Pucharu Narodów Afryki 2017 z Nigrem.

Enner Valencia (Ekwador) weźmie udział w dwóch spotkaniach popularnych La Tri w eliminacjach do Mistrzostw Świata w 2018 roku, które odbędą się w Rosji. Ekwadorczycy zagrają u siebie z Paragwajem oraz Kolumbią.

Stephen Hendrie (Szkocja U21) dostał powołanie na mecze eliminacji Mistrzostw Europy z Francją i Irlandią Północną.

Martin Samuelsen (Norwegia U21) otrzymał swoje pierwsze powołanie do reprezentacji U21 i będzie miał okazję wystąpić w starciach z Holandią i Hiszpanią.

Josh Cullen (Irlandia U21) znalazł się w kadrze na spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy z Włochami (24 marca) oraz Słowenia (27 marca).

Declan Rice oraz Anthony Scully (Irlandia U17) wezmą udział w turnieju eliminacyjnym do Mistrzostw Europy w Polsce, gdzie zagrają własnie z biało-czerwonymi oraz Serbią i Czarnogórą.

Dodatkowo młody Conor Coventry dostał powołanie do reprezentacji Irlandii do lat 16.

O tym jak poradzili sobie gracze Młotów w spotkaniach reprezentacyjnych powiadomimy na łamach whufc.pl.