Graham Potter wciąż próbuje wzmocnić środek pola Młotów. Tym razem Londyński klub jest łączony ze sprowadzeniem Yunusa Musaha z AC Milanu.
Już w przeszłości młody pomocnik był w kręgu zainteresowań The Hammers. Teraz wygląda na to, że klub złożył ofertę kupna reprezentanta Stanów Zjednoczonych. Ściągnięciem Musaha zainteresowane jest również Napoli. Rozmowy między klubami z Neapolu i Mediolanu wciąż trwają. Włoski dziennikarz Daniele Longo twierdzi, że 22-latek uzgodnił warunki osobiste przed potencjalnym transferem do mistrza Włoch. Tymczasem West Ham próbował wtrącić się do transferu, lecz wszystko wskazuje na to, że rozmowy między Musahem a Napoli są na bardzo zaawansowanym etapie. Sprowadzenie Musaha na Stadio Diego Armando Maradony powinno kosztować 25 milionów euro.
Yunus Musah to dynamiczny i wszechstronny pomocnik, który wyróżnia się wieloma charakterystycznymi cechami. Podczas meczu często wykorzystuje swoją szybkość i dynamikę, dzięki której potrafi odmienić losy meczu. Umiejętnie podłącza się do pressingu, który jest stosowany przez drużynę Milanu. Zdarzało mu się grać na skrzydle, gdzie również wyróżniał się na tle innych piłkarzy.
Wygląda na to, że West Ham nie ma szans na sprowadzenie Amerykanina i powinni skupić się na nowych celach. Młoty po odejściu Declana Rice’a wciąż szukają stabilności w środku pola, który wiele razy zawodził w poprzednim sezonie. Odejście Edsona Alvareza i Guido Rodrigueza jest bardzo prawdopodobne. Obaj zawodnicy zagrali sezon w kratkę, po którym nie mogą liczyć na miejsce w drużynie Grahama Pottera.
Zarząd West Hamu liczy na sprowadzenie wielu młodych piłkarzy, którzy wzmocniliby drużynę na kolejne lata. Coraz częściej mówi się o piłkarzach Championship lub zawodnikach z klubów, które w przyszłym sezonie dołączą do Premier League. Wymianiany jest Sunderland lub Burnley, w których jest wielu perspektywicznych zawodników.