Według włoskich mediów, West Ham jest zainteresowany sprowadzeniem reprezentanta Polski, Łukasza Skorupskiego.

Z West Hamu odchodzi Joe Hart, który po rozczarowującym sezonie wraca do swojego macierzystego klubu, Manchesteru City. To stawia West Ham w niekorzystnej sytuacji z tylko jednym klasowym bramkarzem, jakim jest Adrian. Według ‘Tuttomercatoweb’ ta sytuacja może się wkrótce zmienić.  Młoty, bowiem mają starać się o pozyskanie Łukasza Skorupskiego. O jego usługi ma również zabiegać kilka zespołów Serie A, w tym Fiorentina.

27-letni bramkarz dołączył do Romy w 2013 roku, przechodząc z Górnika Zabrze. Jego najlepszym momentem w karierze było dwuletnie wypożyczenie do Empoli, w której stał się gwiazdą i jednym z najlepszych bramkarzy Serie A. Jednak po powrocie do Rzymu nie dał rady wywalczyć miejsca w składzie i pozostał w cieniu Alissona. Łukasz Skorupski aktualnie walczy w Arłamowie o wyjazd na mistrzostwa świata do Rosji. Jeśli trener Nawałka zdecyduje się powołać zawodnika Romy, to prawdopodobnie dopiero po turnieju obie strony zasiądą do rozmów.

Warto dodać, że według angielskich mediów West Ham interesuje się innym polskim bramkarzem, Łukaszem Fabiańskim, którego Swansea spadło z Premier League.