Dzisiaj mija pięć lat, od chwili, gdy West Ham został przejęty przez Davida Sullivana i Davida Golda. Z tej okazji nasi właściciele wspominają ubiegłe sezony, i przedstawiają swoje plany w 10 punktach. Dziękują też kibicom za okazane wsparcie na przestrzeni lat.

Oto plany zarządu na najbliższe, bardzo ważne dla West Hamu lata.

Bardzo się cieszymy z progresu jaki poczyniliśmy na przestrzeni ostatnich lat, jesteśmy niesamowicie wdzięczni za okazane wsparcie i prezentujemy nasze zamiary – zaczynają właściciele.

1. Cały czas inwestować w skład i sprowadzać do klubu coraz lepszych zawodników. Więcej na temat tego punktu można przeczytać tutaj.

2. Godnie pożegnać Upton Park. Graliśmy na tym obiekcie przez ponad 100 lat. Z pomocą kibiców i pracowników klubu musimy wykorzystać moment opuszczenia Boleyn Ground i wypromować historię, tradycje i wszystko, co dobre w naszym klubie.

3. Spłacić wszystkie długi. Do momentu opuszczenia Upton Park naszym priorytetem będzie spłacenie wszelkich należności.

4. Sprawić, aby kibice byli zadowoleni z nowego stadionu. Będziemy grać na Stadionie Olimpijskim przez najbliższe 99 lat. Jest to obiekt UEFA kategorii czwartej, czyli najwyższej. Mamy nadzieje, że fani będą zadowoleni, dołożymy do tego wszelkich starań.

5. Cały czas służyć naszej społeczności. Fundacja West Hamu znów działa, stworzyliśmy ponad półtora miliona możliwości pomocy dla lokalnej ludności, i rozszerzamy swoją działalność na dalszy wschodni Londyn i Essex.

6. Zatrudnić najlepszych fachowców, aby cały czas rozwijać klub. Wszyscy jesteśmy zadowoleni z osiągniętych wyników, lecz nie możemy spocząć na laurach. Cały personel musi pracować coraz ciężej, aby wznieść klub na wyższy poziom.

7. Komunikowanie sie z kibicami w prosty i przejrzysty sposób. Niedługo otworzymy nową platformę do komunikacji z klubem. Zamierzamy być zawsze dostępni, i będziemy słuchać wszelkich sugestii i próśb od kibiców.

8. Kontynuowanie kampanii „Futbol w rozsądnej cenie”. Chcemy, aby ludzie, którzy są obecni na każdym meczu, mieli możliwość oglądania go po jak najniższej cenie. Nie zmieni się to po przeniesieniu na nowy stadion.

9. Zapewnić, aby grę zespołu przyjemnie się oglądało. Przed startem sezonu chcieliśmy, aby West Ham grał lepszą piłkę, i bardzo się cieszymy, że drużyna poczyniła niesamowity progres. Nowy stadion będzie oferował jeszcze więcej atrakcji w dniu meczowym i zamierzamy brać przykład od najlepszych drużyn Premier League.

10. Wypromować markę, jaką jest West Ham United. Przeprowadzka na Stadion Olimpijski automatycznie postawi nas w świetle reflektorów, a my musimy maksymalnie wykorzystać tę okazje. Będziemy przyciągać duże marki i mamy nadzieje na owocną współpracę z nimi.

Nasze ambicje nie mają limitu, podobnie jak wasze. Przeprowadzka na nowy stadion to olbrzymia szansa, i wszyscy musimy z niej skorzystać.

Dziękujemy za Wasze wsparcie.