Mohammed Kudus po raz drugi strzelił gola we wrześniowym meczu kadry – tym razem było to spotkanie towarzyskie, gdy Ghana pokonała Liberię we wtorkowy wieczór.

Świeżo po zdobyciu bramki w zeszłym tygodniu w eliminacjach Pucharu Narodów Afryki Black Stars przeciwko Republice Środkowoafrykańskiej, nowy gracz West Hamu United ponownie miał okazję na celny strzał, pomagając swoim kolegom. Kudus ma obecnie dziewięć goli w 26 występach w reprezentacji.

• Saïd Benrahma znalazł się w wyjściowej „11” w towarzyskim, zwycięskim meczu Algierii 1:0 na wyjeździe z Senegalem. Zawodnik Młotów był częścią trójki ataku w Diamniadio, gdzie pomocnik Eintrachtu Frankfurt – Farés Chaibi strzelił zwycięskiego gola w 64. minucie. Podobnie jak Kudus i Ghana, uwaga Algierii skupi się teraz na styczniowym finale Pucharu Narodów Afryki na Wybrzeżu Kości Słoniowej.
  • Maroko Nayefa Aguerda  wróciło do gry po tragicznym trzęsieniu ziemi, do którego doszło w tym kraju w zeszłym tygodniu, pokonując Burkina Faso 1:0 w towarzyskim meczu w Lens we Francji. Aguerd spędził 90 minut na środku obrony u boku byłego zawodnika Wolves –  Romaina Saïssa, a jego zespół zachował czyste konto – bramka Azzedine’a Ounahi w pierwszej połowie wystarczyła do utrzymania zwycięstwa.
  • Maxwel Cornet był zmiennikiem w towarzyskim meczu Wybrzeża Kości Słoniowej z Mali w Abidżanie. Jednak mecz ten został przerwany z powodu problemów pogodowych w przerwie, przy wyniku 0:0.
  • Edson Álvarez  brał udział w towarzyskim meczu z Uzbekistanem w Atlancie w USA. Álvarez grał przez godzinę, zdobywając swój 71. występ w barwach El Tri. Raúl Jiménez
  • Alphonse Areola niezmiennie zasiada na ławce rezerwowych w reprezentacji Francji – w meczu towarzyskim z Niemcami również między słupkami stawił się Mike Maignan, który na co dzień gra we Włoskim AC Milan. Areoli nie pomaga wybić się w drużynie narodowej (jak się spodziewano) nawet fakt, iż został mianowany bramkarzem, który bierze udział w rozgrywkach Premier League.
  • Patrick Kelly  i  Callum Marshall wyszli na boisko w wyjściowym składzie, gdy Irlandia Północna poniosła niewielką porażkę 1:0 z Ukrainą w meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw UEFA 2025 do lat 21.
  • Mimo zapowiedzi – Michail Antonio nie udał się na zgrupowanie reprezentacji Jamajki – bierze udział w dzisiejszym treningu na Rush Green. Jamajska federacja podała do wiadomości, że zawodnik nie pojawi się „na kadrze” z powodów osobistych.