Plan spotkań międzypaństowych z udziałem Młotów

Aż 20 zawodników West Hamu będzie reprezentować barwy swoich drużyn narodowych podczas najbliższej przerwy na mecze międzypaństwowe. 

W reprezentacjach zagrają: Marko Arnautović (Austria), André Ayew (Ghana), Chicharito (Meksyk), Aaron Cresswell, Joe Hart (obaj Anglia), José Fonte (Portugalia), Sead Hakšabanović (Czarnogóra), Cheikhou Kouyaté, Diafra Sakho (obaj Senegal), Arthur Masuaku (DR Konga), Winston Reid (Nowa Zelandia), Robert Snodgrass (Szkocja), Declan Rice, Josh Cullen (obaj Irlandia U21), Martin Samuelsen (Norwegia U21), Reece Oxford, Nathan Trott (obaj Anglia U20), Rihards Matrevics (Łotwa U19), Anthony Scully (Irlandia U19), Dan Kemp (Anglia U19).

Pierwotnie powołania dostali także Edimilson Fernandes (Szwajcaria) i Domingos Quina (Portugalia U20), ale niedawno leczyli urazy i nie pojawią się na zgrupowaniu.

Szczegółowy plan meczów międzypaństwowych z udziałem Młotów:

Środa 4 październik 2017

Anthony Scully, Irlandia U19 v Azerbejdżan U19, UEFA U19, Grupa 7, Waterford, 16:00

Czwartek 5 październik 2017

Reece Oxford i Nathan Trott, Włochy U20 v Anglia U20, Towarzyski, Gorgonzola, 16:50
Aaron Cresswell i Joe Hart, Anglia v Słowenia, UEFA Grupa F, Wembley Stadium, 20:45
Sead Hakšabanović, Czarnogóra v Dania, UEFA Grupa E, Podgorica, 20:45
Robert Snodgrass, Szkocja v Słowacja, UEFA Grupa F, Glasgow, 20:45
Declan Rice, Josh Cullen i Martin Samuelsen, Irlandia U21 v Norwegia U21, UEFA U21 Grupa 5, Dublin, 20:45

Piątek 6 październik 2017

Winston Reid, Japonia v Nowa Zelandia, Towarszyski, Nagoya, 11:20
Dan Kemp, Czechy U19 v Anglia U19, Towarzyski, SC Znojmo, 18:00
Marko Arnautovic, Austria v Serbia, UEFA Grupa D, Wiedeń, 20:45

Sobota 7 październik 2017

Chicharito, Meksyk v Trinidad & Tobago, CONCACAF, San Luis Potosi, 03:30
André Ayew, Uganda v Ghana, CAF Grupa E, Kampala, 18:00
Arthur Masuaku, Libia v DR Konga, CAF Grupa A, Monastir, 18:00
Cheikhou Kouyate i Diafra Sakho, Wyspy Zielonego Przylądka v Senegal, CAF Grupa D, Praia, 18:30
Anthony Scully, Irlandia U19 v Cypr U19, UEFA U19  Grupa 7, Waterford, 19:00
José Fonte, Andora v Portugalia, UEFA Grupa B, Andorra la Vella, 20:45

Niedziela 8 październik 2017

Aaron Cresswell i Joe Hart, Litwa v Anglia, UEFA Grupa F, Wilno, 18:00
Sead Hakšabanović, Polska v Czarnogóra, UEFA Grupa E, Warszawa, 18:00
Robert Snodgrass, Słowenia v Szkocja , UEFA Grupa F, Glasgow, 18:00

Poniedziałek 9 październik 2017

Declan Rice i Josh Cullen, Irlandia U21 v Izrael U21, UEFA U21 Grupa 5, Dublin, 14:30
Dan Kemp, Slowacja U19 v Anglia U19, Towarzyski, NTC Senec, 19:00
Marko Arnautović, Mołdawia v Austria, UEFA Grupa D, Chisinau, 20:45

Wtorek 10 październik 2017

Anthony Scully, Irlandia U19 v Serbia U19, UEFA U19 Grupa 7, Waterford, 20:00
Reece Oxford i Nathan Trott, Anglia U20 v Czechy U20, Towarzyski, St George’s Park, 15:00
Martin Samuelsen, Norwegia U21 v Niemcy U21, UEFA U21 Grupa 5, Drammen, 20:00
José Fonte, Portugalia v Szwajcaria, UEFA Grupa B, Lizbona, 20:45
Chicharito, Honduras v Meksyk, CONCACAF, San Pedro Sula, 02:00

West Ham Poland

FREE
VIEW