PILNE: Dwóch zawodników jedną nogą poza klubem!

West Ham United może w najbliższych godzinach stracić dwóch zawodników. Jak informują wiarygodne źródła informacji – blisko opuszczenia London Stadium są Sebastien Haller i Robert Snodgrass. 

O ewentualnym odejściu Iworyjczka mówiło się w Londynie od dłuższego czasu. Haller nie spełnił oczekiwań i klub był gotowy go sprzedać, gdy tylko pojawi się satysfakcjonująca oferta. Taka przyszła ze strony Ajaxu Amsterdam. Według The Athletic kluby są bliskie porozumienia, a zawodnik miałby już dziś polecieć do Holandii, aby przejść testy medyczne. Kwota transferu ma opiewać w granicach 22,5 miliona euro. Dla napastnika będzie to powrót do tego kraju po 3,5-letniej przerwie. Wcześniej reprezentował barwy Utrechtu.

Z kolei Robert Snodgrass dzisiaj przejdzie testy medyczne w West Bromwich Albion. Wielkim entuzjastą talentu Szkota jest Sam Allardyce i wierzy, że doświadczenie pomocnika będzie przydatne w walce o uchronienie bytu w Premier League dla klubu z The Hawthorns. Kontrakt „Snoddy’ego” z Młotami wygasa 30 czerwca 2021 roku i klub nie będzie robił problemów z jego przeprowadzką.

West Ham już szuka następców wyżej wymienionych piłkarzy. Za Hallera miałby trafić do West Hamu ktoś z czwórki: Abdallah Sima (Slavia Praga), Adam Hlozek (Sparta Praga), Josh King (Bournemouth) oraz Marko Arnautović. Jeśli chodzi o zastępstwo Snodgrassa – tutaj według ExWHUemployee, optowana jest kandydatura Jeana-Ricnera Bellegarde’a z francuskiego Strasbourga.

O kolejnych doniesieniach będziemy informować na naszej stronie.

West Ham Poland

FREE
VIEW