Piłkarze przenoszą się na Rush Green

Slaven Bilić podjął decyzję o przeniesieniu ośrodka treningowego Młotów z Chadwell Heath do Rush Green. Chorwat stwierdził, że boiska w Chadwell Heath są zbyt grząskie i to może być głównym powodem urazów mięśniowych piłkarzy. 

W ostatnich dniach na treningach kontuzji doznali Manuel Lanzini oraz Winston Reid, co bardzo zdenerwowało menedżera West Hamu. Warto zauważyć, że wcześniej takie samych urazów doznali Pedro Obiang oraz Diafra Sakho Początkowo zespół miał się przenieść na Rush Green pod koniec sezonu, lecz w związku z urazami kluczowych graczy, Młoty rozpoczną treningi w tym miejscu od najbliższego poniedziałku.

Planowaliśmy przenieść się na Rush Green pod koniec sezonu, ale z wiadomych powodów musimy przenieść się już teraz. Będziemy trenować w Rush Green od poniedziałku. Tutejsze boiska w Chadwell Heath są zbyt miękkie i to jest najgorsze dla zawodników.Wiem ja podjąłem decyzję, żeby przenieść się do Rush Green gdzie boiska są lepsze. – powiedział Chorwat

W tym tygodniu London Borough of Havering wydała pozwolenie na przebudowę Rush Green. Obecnie w tym miejscu swoje mecze rozgrywają młodzieżowe zespoły Młotów.