Gracze z akademii: Sam Howes, Noha Sylvestre, Djair Parfitt-Williams, Jaanai Gordon i Sam Ford najprawdopodobniej odejdą z klubu po tym jak 30 czerwca wygasną ich umowy z West Hamem. 

Sam Howes dołączył do West Hamu w wieku 10 lat z Crystal Palace. Młody bramkarz grywał w reprezentacji Anglii U19, ale nie udało mu się omówić warunków nowej umowy z klubem i odejdzie. 19-latek zakończył właśnie wypożyczenie do Hampton & Richmond Borough.

Jaanai Gordon trafił do klubu w 2013 roku z Peterborough United, ale nie potrafił przebić się do pierwszego składu. Wrócił niedawno do klubu z wypożyczenia do Newport County AFC.

Djair Parfitt-Williams, który urodził się na Bermundach, podpisał w 2015 roku swój pierwszy profesjonalny kontrakt z Młotami. Również nie był w stanie zapewnić sobie miejsca w pierwszym zespole i dopełni swój kontrakt, po czym będzie musiał szukać sobie nowego pracowawcy.

Szwajcar Sylvestre w poprzednim sezonie podpisał nowy roczny kontrakt z WHU, ale następnej oferty już nie dostanie.

Były napastnik Ipswich Town Sam Ford w zeszłej kampanii podpisał roczną umowę z Młotami, po udanych testach. Klub ma opcję przedłużenia kontraktu z 18-latkiem o kolejny rok, ale najprawdopodobniej z niej nie skorzysta.