Piątek i sobota były kolejnymi dniami zmagań na arenie międzynarodowej. Z dobrej strony pokazali się zawodnicy Młotów. Trzech z nich strzeliło gole i zapewniło zwycięstwa swoim drużynom narodowym.

Piątek

Winston Reid rozegrał pełne 90 minut w meczu towarzyskim Nowej Zelandii z Japonią. All Whites przegrali 2:1, a nasz obrońca był kapitanem swojego zespołu.

Dan Kemp przesiedział całe spotkanie reprezentacji Anglii U20 z Czechami na ławce rezerwowych.

Marko Arnautović odegrał znaczącą rolę w zwycięstwie reprezentacji Austrii z Serbią. Skrzydłowy West Hamu grał pełne 90 minut i zdobył bramkę na 2:1. Trzeci gol Austriaków został przypisany Louisowi Schaubowi, ale bardzo prawdopodobne, że to trafienie można było zapisać na konto Arniego.

Sobota

Javier Hernandez zdobył gola w zwycięskim 3:1 spotkaniu eliminacji do MŚ z Trinidadem & Tobago. Napastnik WHU grał pełne 90 minut. Dla Chicharito był to 49 gol w reprezentacyjnych barwach.

Diafra Sakho w bardzo dobrym stylu wrócił do reprezentacji Senegalu. Nasz napastnik zagrał pełne 90 minut i trafił do siatki na 1:0 w 81 minucie gry. Cały mecz zagrał także Cheikhou Kouyaté, który pełnił rolę kapitana Lwów Terangi.

José Fonte (Portugalia) i Anthony Scully (Irlandia U19) przesiedzieli mecze swoich zespołów na ławce rezerwowych.