W piątek kolejni piłkarze West Ham United byli zaangażowani w mecze swoich reprezentacji.

Joe Hart zagrał pełne 90 minut w wygranym 4:0 meczu wyjazdowym eliminacji do Mistrzostw Świata z Maltą. Anglicy wygrali po dwóch golach Kane’a oraz Bertranda i Welbecka. Inny z zawodników West Hamu Aaron Cresswell cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Dan Kemp zagrał bardzo dobry mecz w reprezentacji Anglii U19 z Polską. Synowie Albionu wygrali aż 7:1 (do przerwy było 7:0!), a nasz skrzydłowy zaliczył dwie asysty.

André Ayew rozegrał 68 minut w reprezentacji Ghany w zremisowanym 1:1 spotkaniu afrykańskich eliminacji do MŚ z Kongo. Po tym remisie szanse Ghańczyków na awans do Rosji są mocno ograniczone.

Arthur Masuaku nie znalazł się w 23-osobowej kadrze reprezentacji Demokratycznej Republiki Konga w przegranym 2:1 meczu z Tunezją.

Ostatni z Młotów Sead Hakšabanović obejrzał z ławki rezerwowych zwycięstwo Czarnogóry w Kazachstanie. Jego drużyna wygrała 3:0.