Piątek był kolejnym dniem zmagań na międzynarodowych arenach. Kolejni z graczy West Hamu rywalizowali o jak najlepsze rezultaty dla swoich drużyn narodowych.

Darren Randolph (Irlandia) zaliczył czyste konto i 90 minut w zremisowanym 0:0 meczu z reprezentacją Walii. Drugi z Młotów James Collins przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. Irlandczycy obecnie zajmują drugie miejsce w grupie D, a Walia trzecie.

Martin Samuelsen (Norwegia U21) pojawił się na placu gry od początku drugiej połowy, przegranego 1:3 meczu z Portugalią.

Reece Oxford (Anglia U19) grał przez pełne 90 minut w wygranym 3:0 meczu wyjazdowym z Hiszpanią w ramach eliminacji do do Mistrzostw Europy. Nathan Trott ponownie nie znalazł się w kadrze meczowej.