Młoty jutro wieczorem będą gościć Manchester City w czwartej rundzie Pucharu Carabao. Główny dziennikarz Evening News – Stuart Brennan – stwierdził, że Pep Guardiola uwielbia Declana Rice’a i bardzo uważnie mu się przygląda.

Z jednej strony zapewne Guardiola ma nadzieję, że zawodnik pojawi się jutro na boisku, ale z drugiej… Rice jest ogromnym zagrożeniem dla rywala, więc nie miałby nic przeciwko, żeby David Moyes dał swojemu pomocnikowi odpocząć.

Sam 22-latek z pewnością czeka na tak bardzo potrzebny odpoczynek, biorąc pod uwagę ile  grał dla klubu i reprezentacji w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Wiele będzie zależeć od tego, czy Alex Kral wróci i będzie dostępny po pozytywnym wyniku testu na Covid.

Pep jest wielkim wielbicielem Declana Rice’a, który jest poważnym zagrożeniem dla dominacji w środku polapowiedział Stuart Brennan.

West Ham ma fatalny bilans przeciwko Manchesterowi City u siebie, jednak teraz pod rządami Moyesa jest zupełnie inną drużyną i daje nową perspektywę.

Byłoby wspaniale móc odwrócić tą gorszą passę przeciwko tej drużynie, ale jednocześnie istnieje  świadomość, że West Ham ma znacznie większe cele w tym sezonie niż Carabao Cup. Fani nie będą narzekać, jeśli Moyes jutro wieczorem wybierze „pół-silną” drużynę bez Declana Rice’a.

Będzie to rekordowa publiczność na meczu Pucharu EFL

West Ham wyprzedał 100% biletów na jutrzejsze spotkanie. Po długiej podróży do Evertonu w zeszły weekend, fani Młotów mają trzeci mecz u siebie w ciągu sześciu dni (grali przeciwko Genk, Spurs a jutro Carabao Cup przeciwko Manchesterowi City). Mimo tak wielu meczów, kibice są ciągle głodni oglądania swojego zespołu i towarzyszą mu w każdej chwili. Na pewno drużyna nie podda się bez walki i czy to w najsilniejszym, czy w słabszym składzie…zrobi wszystko, aby było to wspaniałe i wygrane spotkanie.

Napięty harmonogram spotkań to wielka cena sukcesu West Hamu