Manuel Pellegrini pochwalił mentalność swoich piłkarzy po meczu z Cardiff City. Piłkarze Młotów wygrali z Walijczykami 3:1, choć do przerwy remisowali 0:0, a rywale nie wykorzystali rzutu karnego.

To był dobry mecz zakończony dobrym wynikiem. Każda z połów była inna. W pierwszej połowie nie graliśmy zbytnio dobrze, ale w drugiej byliśmy bardziej ruchliwi przez co robiliśmy sobie miejsce do zdobycia gola. Byłem zadowolony, że zespół nie był poddenerwowany, gdy nie strzeliliśmy bramki w pierwszej połowie. W takich sytuacjach potrzebna jest szybsza gra. Byliśmy spokojni, nadal wierzyliśmy w to co robimy każdego dnia i dlatego właśnie strzeliliśmy bramki. – powiedział po meczu Chilijczyk

Jestem bardzo zadowolony z Lucasa, ponieważ jest on zawodnikiem, który trafił ze mną do West Hamu, ale nie dostawał zbyt wielu szans. Najważniejsze jest to, żeby gracz czekał na swoją szansę, a jak już ją dostanie to musi ją wykorzystać jak Lucas dzisiaj.

Nigdy nie wiadomo co by się stało gdyby rywale wykorzystali rzut karny. Przegrywalibyśmy 1:0, a rywale schodziliby do szatni z prowadzeniem. To był bardzo dobry mecz Łukasza Fabiańskiego. Dobrze jest to, że wierzymy w to co robimy. W każdym meczu staramy się wygrać, nieważne czy gramy u siebie czy na wyjeździe. Zmiana stylu nie jest łatwa do zrealizowania w krótkim czasie, ale poprawiamy się z meczu na mecz. – zakończył menedżer Młotów