Manuel Pellegrini i nowy Dyrektor sportowy Mario Husillos ciężko pracują, aby zidentyfikować cele transferowe klubu i pozyskać jak najlepszych piłkarzy, aby wzmocnić zespół West Hamu.

Obaj panowie spotkali się w poprzednim tygodniu, zaraz po tym jak Husillos dołączył do klubu. Ich zadaniem będzie teraz jak najszybciej przeprowadzić transfery, które podniosą jakość w drużynie Młotów. Przypomnijmy, że do West Hamu trafił już prawy obrońca Fulham Ryan Fredericks.

Będę bardzo ciężko pracował z dyrektorem sportowym, aby stworzyć bardzo silną drużynę. Myślimy nad wzmocnieniem obrony, ponieważ w zeszłym sezonie West Ham stracił najwięcej bramek w Premier League, więc musimy to usprawnić. Musimy mieć zrównoważony skład. Mamy czas w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, aby sprowadzić jak najlepszych zawodników do klubu. – powiedział chilijski menedżer WHU

Pellegrini planuje podczas swojej pracy w West Hamie wprowadzać do zespołu jak najwięcej młodych piłkarzy i chce zobaczyć na treningach takich zawodników jak: Nathan Holland, Marcus Browne, Josh Cullen, Reece Oxford czy Reece Burke.

We wszystkich klubach jakich pracowałem młodzi piłkarze byli bardzo ważni. Więc sądzę, że będziemy starali się wprowadzić taki sam styl i będziemy starać się, żeby młodzi gracze ciągle byli blisko zespołu. Wiem, że akademia klubu jest bardzo sławna i bardzo ważna. Mam nadzieję, że w ciągu trzech lat uda nam się wprowadzić wielu młodych piłkarzy do pierwszej drużyny.