Manuel Pellegrini po wczorajszym meczu podzielał zdanie kibiców Młotów, zwycięstwo należało się ekipie z London Stadium.

Gol Sadio Mane został zdobyty na ewidentnym spalonym, co do tego nikt nie ma żadnych wątpliwości. Chilijczyk widzi potencjał w drużynie i jest pod wrażeniem, że pomimo tak wielu kontuzji udało się rozegrać dobre spotkanie.

Boss powiedział:

– „Byłem zadowolony z występu, ponieważ uważam, że graliśmy bardzo dobry mecz, ale jestem rozczarowany wynikiem, ponieważ oni strzelili gola z wyraźnego spalonego.

– „Zmarnowaliśmy trzy lub cztery szanse, szczególnie w pierwszych 35 minutach, które mogły zakończyć tę grę. Przegapiliśmy te okazje, więc mieliśmy remis w spotkaniu, które mogliśmy wygrać.

– „Graliśmy w tempie, które pokazaliśmy w innych meczach. W Premier League nie możesz grać przeciwko nikomu, jeśli nie grasz na wysokim tempie.

– „Jeśli dasz czas i przestrzeń graczom, podejmą oni dobre decyzje i strzelą gola. Dziś wieczorem pracowaliśmy podobnie, jak przeciwko Arsenalowi, ale dziś stworzyliśmy więcej okazji.

Zawsze ciężko pracujemy nad wykończeniami akcji. Musisz mi wierzyć, że pracowaliśmy nad wykończeniem akcji dokładnie tak samo jak przeciwko Bournemouth, przeciwko Wimbledonowi, przeciwko każdej drużynie.