Chilijski szkoleniowiec wymaga od swoich podopiecznych natychmiastowej poprawy w grze. Dwa najbliższe mecze Młoty zagrają na London Stadium, kolejno z Leicester City i Bournemouth. Pellegrini wierzy, że spotkania rozgrywane u siebie dadzą satysfakcjonujące owoce.

West Ham nie odniósł zwycięstwa na London Stadium od września. Ostatnim rywalem, którego drużyna Pellegriniego pokonała grając u siebie był Manchester United (2:0).

Chilijczyk powiedział:

– „Bardzo ważne jest, abyśmy wygrali najbliższe mecze, ponieważ uważam, że nasze występy na wyjeździe nie są złe, to nasze domowe spotkania są tragiczne.

– „Oczywiście jest to coś, co musimy poprawić, ponieważ straciliśmy zbyt wiele punktów u siebie i mamy tylko jedno zwycięstwo z ostatnich sześciu meczów na własnym boisku.

– „Teraz musimy rozegrać dwa mecze z rzędu u siebie i mam nadzieję, że zaczniemy od pokonania Leicester. To trudne spotkanie, ponieważ Leicester to dobry zespół, ale myślę, że nasza drużyna jest w momencie, w którym nie gramy aż tak źle, ale musimy być bardziej skoncentrowani na obronie.