Pellegrini: Lanzini wraca do gry bez żadnych obaw

Manuel Pellegrini uważa, że jego imiennik Manuel Lanzini doda zespołowi West Hamu nowego wymiaru po powrocie po kontuzji kolana. 

Argentyńczyk jest już bardzo blisko powrotu na murawę i być może dostanie szansę w najbliższym spotkaniu ligowym z Fulham na London Stadium.

65-letni menedżer wierzy, że popularny Jewel jest gotowy do gry bez żadnych obaw i dostarczy Młotom więcej kreatywności w ostatnich miesiącach sezonu.

– Widząc Manuela na treningach w ostatnich dwóch tygodniach, jestem pewien, że wróci na boisko w bardzo dobrej formie, ponieważ nie boi się. Kiedy masz tak długą kontuzję i zaczynasz pracować to możesz się obawiać starć i kopnięć. On jednak nie reaguje tak jakby był operowany, więc mam nadzieję, że zaliczy bardzo dobry występ.

– On jest idealnym graczem dla nas, nie tylko dlatego, że może grać w taki sposób jaki lubię. Myślę, że Manuel Lanzini dla każdego menedżera byłby graczem, który robi różnicę. Doda naszemu atakowi nowego wymiaru i dla mnie jako menedżera. Im więcej opcji masz, tym grasz lepiej – przekonuje Pellegrini.

West Ham Poland

FREE
VIEW