Pellegrini dumny z zespołu

Manuel Pellegrini był niezwykle zadowolony z wczorajszego wyniku, jak i gry swoich podopiecznych. Dzięki zwycięstwie ze Świętymi, Młoty cały czas mają szansę na 10 miejsce w tabeli. Ostatnim wyzwaniem będzie wyjazdowy mecz z Watfordem.

Chilijczyk udzielił pomeczowego wywiadu:

– “Rozmawialiśmy z zawodnikami przed meczem i wiedzieliśmy, że zagramy u siebie po najważniejszym zwycięstwie sezonu przeciwko Tottenhamowi, a najlepszym sposobem na zakończenie sezonu na London Stadium było wygranie meczu dla naszych fanów i granie dobrej piłki.

– “Zespół zrobił obie rzeczy, strzelił trzy gole i zachował czyste konto, a my kontynuowaliśmy grę w taki sam sposób, jak w czterech ostatnich meczach, kiedy graliśmy bardzo dobrze, ale nie uzyskaliśmy korzystnych wyników. Teraz zakończyliśmy domowy mecz zwycięstwem, głównie dla naszych kibiców.

– “Poprawiamy się. Być może był to sezon przejściowy, musimy ciągle się poprawiać, mamy jeszcze jedno spotkanie, a jeśli wygramy i zakończymy sezon  z 52 punktami, nie jest to zła liczba punktów, biorąc pod uwagę, że zaczęliśmy od przegrania pierwszych czterech spotkań i liczbę graczy, którzy doznali kontuzji w trakcie sezonu.

– “Myślę, że w przyszłości musimy mieć więcej zwycięskiej mentalności, ale jeśli mnie zapytacie, myślę, że był to dobry sezon.