Payet zachwycony z debiutu

Nowy nabytek Młotów, Dimitri Payet zaliczył kapitalny debiut w spotkaniu sparingowym z Southend United (3:2). Francuz strzelił dwie ładne bramki, a przy trzeciej miał bardzo spory udział. Były gracz OSC Lille jest bardzo zadowolony ze swojego występu i czeka na następne. 

Jestem bardzo szczęśliwy, że zdobyłem dwa gole w swoim debiucie. To dla mnie ważne, ponieważ to był mój pierwszy występ w Anglii i chce zrobić bardzo dobre pierwsze wrażenie. Mój pierwszy gol wpadł po strzale z rzutu wolnego. Martin [Samuelsen – przyp. red.] zrobił bardzo dobrą robotę. Dostałem szansę i czułem, że mogę trafić do siatki i udało się. Przy drugim golu, piłka trafiła do mnie, miałem trochę czasu i pomyślałem “dlaczego nie?”. – powiedział gracz

Bardzo podobała mi się gra przede wszystkim z Diafrą [Sakho – przyp. red.], ale również z wszystkimi zawodnikami z drużyny. Może nie zagraliśmy fantastycznie, ale poprawimy to. Myślę, że możemy w tym sezonie być świetnym zespołem. Nie sądzę, że jestem daleko od bycia w swojej optymalnej formie, ale to zależy od tego jak często gram. Chcę grać jak najwięcej! Mam nadzieję, że dzisiejsze bramki były jednymi z wielu w barwach West Ham United. – zakończył szczęśliwy reprezentant Trójkolorowych.