Jeden z naszych najbardziej utalentowanych nastolatków został dziś zauważony na treningu z pierwszą drużyną. West Ham ma obecnie w swoich szeregach mnóstwo utalentowanych młodych gwiazd, a David Moyes z pewnością nie jest przeciwny umożliwieniu im dołączenia do treningów pierwszego składu.

W drużynie do lat 21 i 18  jest kilku graczy, z którymi wiąże się wielka przyszłość w piłce nożnej. Jednym z nich jest Patrick Kelly, który stał się niezwykle rozwojowym zawodnikiem od czasu przeprowadzki na stadion London Stadium 18 miesięcy temu.

Kelly (19 l.) dołączył do West Hamu z Coleraine w 2022 r. za symboliczną opłatą i przyznał, że  jego rodacy: Callum Marshall i Michael Forbes, polecili mu przeprowadzkę do wschodniego Londynu.

Dyrektor sportowy Hammers i legenda klubu Mark Noble w rozmowie z whufc.com absolutnie zachwycił się utalentowanym nastoletnim pomocnikiem

Od czasu podpisania kontraktu z klubem w 2022 roku Patrick ucieleśnia podstawowe wartości Akademii, takie jak ciężka praca, determinacja i pokora. Zaaklimatyzował się naprawdę dobrze, co było widać po jego występach na boisku, gdzie odegrał kluczową rolę w sukcesie drużyny do lat 18 w zeszłym sezonie, a w tym roku przeniósł się na poziom drużyny do lat 21. Ten nowy kontrakt jest wyrazem wiary klubu w Patricka, ale także wyzwaniem i zachętą dla niego do kontynuowania rozwoju i udowodnienia, że ​​może wznieść się na wyższy poziom.

Moyes najwyraźniej również bardzo go ceni. Nastolatek West Hamu był dzisiaj  na treningu pierwszego składu. Kelly robi ogromne postępy w klubie

Na zdjęciach zamieszczonych na stronie internetowej widać go podczas treningu z pierwszym składem. To niezwykle budujące obserwować młodych zawodników, włączanych do treningów głównego zespołu. Kolejnym krokiem dla niego będzie zdobycie kilku minut w barwach drużyny seniorów.