Według doniesień Sky Sports, Crystal Palace myśli o pozyskaniu zawodnika West Hamu. Andy Carroll miałby trafić do drużyny z Selhurst Park jeszcze w tym okienku transferowym.

Alan Pardew planuje przeznaczyć pieniądze z transferu Yannicka Bolasie na wzmocnienie swojego zespołu. Jego uwagę przykuł podobno jeden z jego byłych podopiecznych – Andy Carroll. Panowie współpracowali ze sobą w Newcastle United.

Jednym z priorytetów dla zespołu Orłów był Christian Benteke. Jednak przedłużające się negocjacje miały zniechęcić włodarzy Crystal Palace – którzy postanowili skupić swoją uwagę na 27-letnim napastniku West Hamu. Media spekulują, że w najbliższym czasie włodarze Młotów otrzymają ofertę opiewającą na 20 milionów funtów. Warto dodać, że kontrakt Carrolla wygasa latem 2019 roku.

Rosły napastnik od momentu przeprowadzki do West Hamu był nękany przez kontuzje. W Minionym sezonie rozegrał 27 ligowych spotkań, w których strzelił dziewięć bramek i zanotował jedną asystę. Dodatkowo ośmiokrotnie reprezentował barwy Młotów w Pucharze Anglii.