Jak podaje Daily Mirror Crystal Palace dołączyło do wyścigu o podpis zawodnika Manchesteru City Kelechiego Iheanacho. Stołeczne Orły bez skrupułów zamierzają sprzątnąć Młotom sprzed nosa perspektywicznego napastnika.

20-latek prawdopodobnie opuści Etihad Stadium już tego lata, ze względu na nikłe szanse przebicia się do podstawowej jedenastki. Nigeryjski piłkarz stał się trzecim wyborem Pepa Guardioli po tym, jak do klubu dołączył Gabriel Jesus. Młody Brazylijczyk zagroził nawet samemu Sergio Aguero! West Ham nie zamierza patrzeć na marnujący się potencjał Nigeryjczyka i od dłuższego czasu planuje go zgarnąć pod swoje skrzydła.

Cała sytuacja może obrócić się o 180 stopni, ponieważ do walki włącza się Crystal Palace. The Eagles obecnie są w fazie szukania nowego trenera. Coraz głośniej mówi się o potencjalnym zatrudnieniu byłego managera The Citizens Manuela Pellegriniego.

Żadna ze stron nie uzgodniła warunków kontraktu osobistego z piłkarzem, zatem należy cały czas czekać na decyzję klubu z Manchesteru.