Pablo wznosi toast za węzeł małżeński swojego przyjaciela

Nowy obrońca Młotów Pablo Zabaleta wzniósł toast za pomyślność związku małżeńskiego swojego długoletniego przyjaciela z boiska Lionela Messiego. 

Oboje zadebiutowali w kadrze Argentyny w 2005 roku, razem zdobyli Olimpijskie złoto w 2008 roku i jako koledzy z drużyny grali w finale Mistrzostw Świata w 2014 toku.

Pablo Zabaleta wraz z Neymarem, Luisem Suarezem i Gerardem Pique zawitali w mieście Rosario, gdzie Messi poślubił Antonellę Roccuzzo.

To było bardzo fajne. Dobrze było towarzyszyć Messiemu oraz świętować wraz z kolegami, których znamy z drużyny U-20 oraz z dorosłymi członkami reprezentacji. To był jeden z najważniejszych momentów w jego życiu, jak dla każdego, kto brał ślub. To super uczucie – powiedział Zaba.

Widzieliśmy, jak Lionel wraz z żoną i dziećmi doceniali ten moment i świetnie się bawili, dlatego uważam, że ten czas spędzony z nimi był fantastyczny. 

Każdy z 260 zaproszonych gości dostał upominek w postaci butelki wina Leo Malbec, z którego dochód przeznaczony jest na fundację super strzelca Barcelony. Oprócz wyżej wymienionych zawodników na weselu pojawiło się kilku zawodników, którzy wpłynęli na rozwój Argentyńczyka, jak na przykład Ezequiel Lavezzi, Xavi, Cesc Fabregas, Samuel Eto’o czy Carles Puyol.

Lionel ma w Argentynie dużą fundację, dlatego spora część zawodników postanowiła ją wesprzeć. Dostaliśmy butelkę dobrego wina Malbec, z imieniem Lionela na butelce. To była ogromna butelka, ciężko było by mi ją przewieźć do Anglii, gdyż miałem pełny bagaż! – powiedział Pablo.

Oczywiście zostawiłem ją w Argentynie. Otworzę ją przy specjalnej okazji, żeby świętować z moją rodziną.