Po raz pierwszy w reprezentacji Hiszpanii od listopada 2018 roku zagrał Pablo Fornals. Mecz z Gruzją, był jego trzecim występem w barwach narodowych.

Po trzech latach i po świetnej serii występów dla West Hamu, Fornals pokazał, że może teraz stać się regularną częścią swojego międzynarodowego zespołu. Zawodnik występ może zaliczyć do niezwykle udanych, ponieważ asystował przy golu Pablo Sarabii – pomocnika grającego na co dzień w portugalskim klubie Sporting CP, do którego jest wypożyczony z Paris Saint-Germain.

Zwycięstwo (4:0) zapewniło Hiszpanii na tą chwilę pierwsze miejsce w grupie B, ale rywale mają jeszcze swoje mecze do rozegrania.

Czechy vs Belgia

Tomáš Souček i Vladimír Coufal od pierwszych minut rozpoczęli spotkanie z Belgią w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022. Alex Král pojawił się jako rezerwowy w drugiej połowie meczu. Czesi przegrali spotkanie 3:0.

Souček i spółka są w tej chwili na drugim miejscu w grupie E, sześć punktów za Belgami i tylko o punkt przed Walią.

Czesi mają teraz przerwę w grach kwalifikacyjnych do października, ale w środę w Pilźnie będą gościć Ukrainę z Andrijem Jarmołenką w składzie w towarzyskim spotkaniu.