Selekcjoner reprezentacji Anglii do lat 17, John Peacock wysłał powołania dla zawodników na Mistrzostwa Europy, które odbędą sie w dniach 6-22 maja w Bułgarii. Wśród powołanych znalazł się utalentowany stoper West Hamu, Reece Oxford, który jest kapitanem tego zespołu.

Anglicy zostali umieszczeni w grupie D, gdzie ich rywalami będą: Holandia, Irlandia oraz Włochy. Pierwsze spotkanie piłkarze Peacocka rozegrają 7 maja z Italią. Trzy dni później Synowie Albionu zagrają z Holandią, a rywalizację w grupie zakończą 13 maja spotkaniem z Irlandią.

To bardzo trudne losowanie, ale zagramy najlepiej jak się da. Nie mogę się doczekać turnieju i jestem dumny, że mogę być kapitanem swojego kraju. Wiemy, że będą to trudne spotkania, ale mamy dobry skład. – powiedział Oxford

Skład reprezentacji Anglii na Mistrzostwa Europy do lat 17 w Bułgarii:

Bramkarze: Paul Woolston (Newcastle United), Will Huffer (Leeds United)

Obrońcy: Danny Collinge (VfB Stuttgart), Reece Oxford (West Ham United), Easah Suliman (Aston Villa), James Yates (Everton), Jay DaSilva (Chelsea), Tayo Edun (Fulham)

Pomocnicy: Trent Arnold (Liverpool), Daniel Wright (Sunderland), Herbie Kane (Liverpool), Tom Davies (Everton), Marcus Edwards (Tottenham), Nathan Holland (Everton), Chris Willock (Arsenal)

Napastnicy: Layton Ndukwu (Leicester City), Stephy Mavididi (Arsenal), Ike Ugbo (Chelsea)